ПРО НАС

Оновлена Країна – це проект, який об’єднує прогресивну частину населення країни – громадян, які бажають жити у заможній, вільній й демократичній Україні. Патріотів, які здатні до змін; здатні до сміливих відвертих, чесних вчинків заради Батьківщини, заради свого майбутнього, заради переможної історії нашої прекрасної Країни.

 

Оновлена Країна – це конструктивна критика влади. Під конструктивом ми маємо на увазі конкретні, обґрунтовані зауваження та пропозиції щодо їх подолання – «менше прикметників й емоцій – більше поваги до опонентів, власної гідності та фактів».

 

Влада – державна інституція, яка покликана забезпечувати достойний рівень життя, захист прав та безпеку громадян за рахунок податків, зборів та інших надходжень до державного бюджету.

 

Представник влади – це особа, яка користується повагою в суспільстві й вдостоєна честі служити українському народу; за самовіддану службу, в свою чергу, представник влади повинен мати належні умови праці, життя й достаток.

 

Державні інтереси – це дії, направлені на отримання прибутку, доходу, розвитку, збагачення громадянського суспільства, підвищення рівня життя кожного платника податків. Розвиток/розбудова країни – це розвиток/розбудова кожної сім’ї, родини, особи. Державні інтереси – це, у т. ч. й належні, комфортні умови проживання, високий рівень освіти та охорони здоров’я, вільний доступ до справедливого правосуддя, розвиток підприємництва, власного виробництва з метою повного забезпечення потреб держави. Державні інтереси – це розвиток середнього класу, сприяння створенню робочих місць, нових підприємств; це допомога підприємцям, а не створення перешкод. Державні інтереси – це повне забезпечення захисників Батьківщини і членів їх сімей. Кожен військовослужбовець повинен мати гарантії фінансового та соціального забезпечення своєї родини у випадку поранення чи загибелі. Кожен військовослужбовець повинен бути забезпечений усім необхідним відповідно до найкращих світових зразків. Державні інтереси – це дбати про належну високопрофесійну підготовку кожного солдата, тому що людське життя є найбільшою цінністю в Україні.

 

Сьогодні, інститут державної влади в Україні – це незалежний, відокремлений від суспільства «острів», який живе власним, таємним життям. Основним видом діяльності «острову державної влади» являється збір податків, створення та реалізація схем по розкраданню податків, отримання політичних дивідендів, популізм та маніпуляція суспільною думкою.

 

Ми впевнені, що український народ достатньо мудрий й далекоглядний, щоб самостійно вирішити кому делегувати владу й що вимагати від своїх представників. Нам не потрібно нав’язувати з рекламних щитів та екранів телевізора хто достойний, а хто ні. Ми здатні приймати рішення аналізуючи. Через це ми зацікавлені в дотриманні рівних прав усіх учасників виборчих перегонів.

 

Усвідомлюючи, що вибори, в більшій мірі, «робить» телебачення – ми переконані у необхідності створення телебачення суспільного права, яке б забезпечило можливість висвітлення позицій усіх учасників виборчого процесу.

 

Формування громадянської гідності є одним з найперспективніших напрямків освіти. Ми усвідомлюємо гостру потребу політично-правової та історичної просвіти українського суспільства.