• Оновлена країна

«Золота» помічниця ректора КНУ імені Т.Г. Шевченка та її багатомільйонні статки


У 2019 році Гуть Неля Юріївна отримала від Університету 724 378 грн. Це 60 000 грн на місяць (хоча згідно зі штатним розкладом ця сума не могла перевищувати 12 800 грн). Отримана сума виглядає пристойно навіть на фоні зарплатні Президента України чи міністра Шкарлета. Більш того помічниця ректора має три великі квартири та паркомісце у столиці (дві з них знаходяться в елітному та одному з найдорожчих ЖК Києва). Загальна вартість самих лише квартир становить близько 14 071 000 грн (без урахування ремонту). Нагадаю, що студенти у цей час проживають у гуртожитках де тріщать лічильники, коли до мережі одночасно підключаються 2-3 ноутбуки. Викладачі ж десятками років стоять у черзі за омріяною квартирою. Містом помічниця ректора пересувається автівкою вартістю близько мільйона гривень, якою керує особистий водій, який до того ж (згідно з розповідями колег) є співробітником КНУ — розкіш, якої заслужив не кожен декан чи проректор Університету. Порахувати вартість апартаментів у Болгарії, відпочинком у яких Гуть Неля Юріївна вихваляється колегам, наразі не є можливим, але й без них вартість знайдених статків сильно відрізняється від статків особи, яка мала б заробляти 12 800 гривень на місяць. Сподіваємось на адекватну, конструктивну та швидку реакцію з боку Нелі Юріївни та Губерського Леоніда Васильовича на дане #Розслідування.


Місяць тому ми повідомили, що проведемо пряму трансляцію захисту наукової роботи помічниці ректора КНУ Гуть Нелі Юріївни. Ми та її колеги з Університету певні, що самостійно вона не в змозі написати нічого, що хоч трохи пов'язано з адміністративним правом. Сьогодні з Університету митної справи та фінансів у Дніпрі, де мав проходити захист, передали, що за кілька днів після допису вона написала заяву про відмову захищати свій науковий доробок. Отакі вони, помічниці ректора з мільйонними статками. #Зашквар


Минув місяць з дня виборів ректора й оголошення результатів, а контракт з переможцем ще не укладено. Губерський залишається у статусі в.о.


114 перегляд0 коментар