• Оновлена країна

Про політичні партії


Слід чесно визнати, що інститут політичних партій в Україні вичерпав свій потенціал. Наразі, цей антагонізм лише шкодить формуванню якісної політичної системи, здатної приймати зважені рішення спрямовані на досягнення суспільного блага.

Вибори повинні стати своєрідним конкурсом ідей, проектів, рішень, а не суцільної вартісної політичної реклами, агітації та пропаганди. Заборона політичної реклами і агітації на ТБ стимулюватиме виборців до дослідження проектів тих чи інших кандидатів. Варто обмежитися лише телевізійними політичними дебатами. А запровадження прозорої звітності фінансування політичних суб’єктів формуватиме відповідну культуру й служитиме запобіжником мафіозного впливу на вибори.

На даний час ми змушені робити вибір серед кандидатів запропонованих нам олігархами (або пов’язаними з ними структурами). Кандидатури з державницьким потенціалом зазвичай залишаються поза межами політичного поля.

Час покласти край цій незбалансованій і несправедливій системі кругової поруки й відділити політику від бізнес-інтересів.

Чи можливо цього досягнути? За умови громадянського гуртування, спільними зусиллями ми (громадяни України) спроможні сформувати владу здатну перейматися суспільними інтересами.

Сумніви щодо цього можуть свідчити лише про нашу громадянську незрілість й нездатність до якісного співіснування. Або Ми візьмемо відповідальність за державу, або нами й надалі будуть управляти зрадники, корупціонери і популісти. Тож рішення (вибір) за нами – Громадянами України.

23 перегляд0 коментар